EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Konak rent a car

Konak Rent a Car Konak İzmir’in en çok ziyaretçi çeken bölgelerinden bir tanesi olmakla kalmayıp İzmir’in nüfus yoğunluğu en fazla olan bölgelerinden de bir tanesi olarak göze çarpmaktadır. Bizler Konak Rent a Car olarak siz değerli müşterilerimize arzu ettiğiniz en kaliteli ve en profesyonel hizmeti sunabilmek adına kurulduğumuz andan bugüne dek sadece Konak değil hemen İzmir’in her bölgesinde faaliyet göstermemiz ile beraber bugün müşterilerimizin memnuniyet seviyelerini mümkün olan en üst seviyeye çıkarabilmek için disiplinli ve titiz bir iş ahlakı ile çalışmaktayız. Bundan dolayı Konak’ı ilk kez ziyaret edecek yerli veya yabancı turistler için bir rehber hazırladık. Konak Rent a Car olarak bizzat bizlerin tecrübesine ve müşterilerimizin geri dönüşlerini baz alarak oluşturduğumuz bu rehberde ihtiyacınız olan tüm ön bilgilere sahip olabileceksiniz.

Konak Rent  A Car Şirketi

Konak Rent  A Car Şirketi : Bizler Konak Rent a Car olarak müşterilerimize sadece araç kiralamak ile kalmıyor aynı zamanda tüm yolculukları esnasında nelere ihtiyaçlarının olabileceğinin de analizini yaparak bu alanda en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz, çünkü bizler için sizler değerlisiniz. Kısaca Konak ilçesini tanıtmamız gerekir ise;Konak, Doğusunda Bornova, Batısında Balçova’yı barındırır. Konak’ın Kuzeyinde ise İzmir Körfezi ve Bayraklı yer alırken Güney kısmında ise Buca ve Karabağlar vardır. Konum olarak merkez görevi üstlenen Konak Osmanlı döneminden kalma pek çok eseri de içerisinde barındırmaktadır. Konak Rent a Car Resmi verilere göre 234 m2’lik bir alana kurulu Konak bu bağlamda İzmir’in en büyük ilçelerinden de bir tanesi sayılmaktadır. Konak Rent a Car olarak siz değerli müşterilerimize önerebileceğimiz, mutlaka gezip görülmesi gereken yerleri sizler için sıraladık.

Konak  Araç Kiralama Firması

Konak  Araç Kiralama :  İşte gezip görmeyi mutlaka kaçırmamanız gereken yerler; Saat Kulesi Konak Rent a Car olarak müşterilerimize en çok önerdiğimiz inşalardan bir tanesi olan Saat Kulesi Konak Meydanı’nda yer almaktadır. Alman mimari özelliği ile dikkat çeken saat kulesi Sultan Abdülhamit’in 25. Yılına özel inşa edilmiştir ve bu bağlamda gerek yerli gerek ise yabancı birçok turistin ilgisini çeken yapılardan biri haline gelmiştir.Konak Rent a Car    Yalı CamiiKonak Meydanı’nın tam merkezinde bulunan Yalı Camii aynı zamanda Konak Camii olarak da bilinmektedir. İzmir’de yer alan en güzide yapılardan bir tanesi olarak dikkat çeken Yalı Camii 18.yy klasik Osmanlı mimarisi ile tasarlanmıştır, o dönemler deniz kenarında olduğu için Yalı Camii ismi verilmiştir.  Havagazı Fabrikası Yaklaşık 150 yıl kadar önce inşa edilen Havagazı Fabrikası, kömür tozlarından etkilenmemek için Fransız mimarlar tarafından inşa edilmiştir.

Konak  Araba Kiralama 'yla Uygun Fiyatlar

Konak  Araba Kiralama  Aradan geçen bir buçuk asırdan sonra tarihi yapısının bozulmaması ve hasar görmemesi adına restore edilmiştir. Şu sıralarda sanat ve kültür sergilerine ev sahipliği yapan bu inşa kesinlikle ziyaret etmeniz gereken yerlerden bir tanesidir. Kültürpark Konak Rent a Car olarak müşterilerimiz bizlere “hareketli ve canlı” mekan ve merkezleri sorduğunda şüphesiz ki ilk olarak Kültürpark’ı önermekteyiz.Konak Rent a Car  Kültürpark yaklaşık 80 yıldır sanat ve eğlence etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır. 8000’den fazla ağacın ve bitki türünün olduğu Kültürpark’ta hem yeşil ve ferah bir ortama hem de eğlence dolu zamanlara doyacaksınız.Kordon sıklıkla İstanbul Moda sahili ile kıyaslansa da bu yanlış bir karşılaştırmadır. Konak Rent a Car Çünkü her iki tarafın da birbirinden farklı özellikleri ve yapıları mevcuttur. Özellikle yaz aylarında Kordon boyunca uzanan etkinlikler ve açık hava gösterileri birçok insanı tekrar canlılığa  kavuşturmayı başarabilmiştir.

Konak Kiralık Araç'la Ekonomik Fiyat Garantisi

Konak Kiralık Araç'la Piknikler ve etkinlikler için Kordon en doğru adres! TCDD Müzesi Alsancak Garı’nın hemen tam karşısında yer alan TCDD müzesi 1993 yılından itibaren ziyaretçilerini ağırlamaya başlamıştır. Sabah saat 9 civarında açılan müze akşam saat 17’ye dek ziyaretçi ağırlamaya devam etmektedir. Konak Rent a Car Buharlı tren ve diğer trenler ile ilgili pek çok obje bulabilmek mümkün. Tarihi Asansör Konak Rent a car olarak bizler yine ilk kez Konak’ı ziyaret edecek müşterilerimize tarihi asansörü ziyaret etmelerini tavsiye etmekteyiz çünkü Tarihi Asansör İzmir’in en güzel manzaralarından bir tanesine ev sahipliği yapmakla kalmayıp aynı zamanda Konak’ın simgelerinden de bir tanesidir. Sonuç itibari ile, Konak gezilerinizin tamamında Konak Rent a Car olarak bizlere oto kiralama ve filo sorgulama konusunda ihtiyaç duyduğunuzda bir telefon kadar uzağınızdayız. Detaylı fiyat bilgisi ve iletişim için destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz

gaziemir havalimanı rent a car, konak rent a car, gaziemir rent a car, gaziemir araç kiralama

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.