EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Bornova rent a car

Bornova Rent a Car olarak siz değerli müşterilerimize kurulduğumuz andan bugüne dek koşulsuz şartsız daima en profesyonel ve en kaliteli hizmeti verebilmek adına tüm çalışan kadromuz ile oldukça disiplinli bir iş ahlakı benimseyerek çalışmalarımızı titizlik ile gerçekleştirmekteyiz. Bundan mütevellit de özellikle Bornova ve çevresini ziyaret etmek isteyen kişiler için Bornova Rent a Car olarak geniş araç filomuz ve her türlü bütçeye uygun kampanyalarımız ile sizleri büyük bir yükten kurtararak araç kiralama konusunda gereksiz masraflardan kurtarıyoruz. Bunun yanı sıra bizzat Bornova Rent a Car çalışanları olarak siz değerli müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz Bornova tanıtımı ile de bu bağlamda işinizi kolaylaştırarak sizler ziyaretlerinizi gerçekleştirmeden bir ön tanıtım olarak sizlere bu yazı dizisini hazırlamaktayız.Bornova Rent a Car tecrübe ve birikimlerine dayanarak oluşturulan bu yazıda ihtiyacınız olabilecek birçok bilgiyi bulabilmeniz mümkündür. Bornova Rent a Car İlk olarak Bornova’da gezilecek yerler ile başlayalım;Bornova İzmir il merkezine 8 kilometre kadar uzaklıkta yer almaktadır.

İzmir Bornova Rent A Car Firması

Bornova’ya araç ile ulaşım oldukça kolay olduğu için bizler Bornova Rent a Car olarak civarda en sık tercih edilen araç kiralama galerilerinden bir tanesiyiz ve bu bağlamda da Bornova’ya vardığınızda araç ve ulaşım konusunu hiçbir şekilde dert etmenize gerek kalmayacaktır.Modern bir görünüme sahip olan Bornova aslında hala tarihi geçmişini koruyan da bir yapıya sahiptir ve bu bağlamda da bölgenin kültürü bu eğilim ile yoğurulmuştur diyebiliriz. Bornova’ya ilk adım attığınızda gözünüze çarpan ilk şeylerden biri Santa Maria Katolik Kilisesi olacaktır. Santa Maria Katolik Kilisesi 1797 yılında inşa edilen bir kilisedir ve bu kilise Bizans tarzı yapıda inşa edilmiştir. Hemen ardından Mary Magdalene Anglikan Kilisesi ve Mezarlığı dikkatleri çekmektedir. Bu yapıda Bornova’da halen yaşamakta olan Anglikan topluluğu ibadetlerini gerçekleştirmektedir ve ziyaretçilere de tamamen açıktır. Bornova Rent a Car Erzene mahallesinde yer alan bu kilse Bornova’yı ziyaret eden hemen herkes tarafından en az bir kere ziyaret edilmektedir ve bu bağlamda da popüler bir sıfata sahiptir dememiz mümkündür.

Bornova Araç Kiralama Ekonomik Fiyatlar

Bornova Rent a Car olarak sizlere önerebileceğimiz yapılardan bir tanesi de Peterson Köşkü’dür. Tarihi köşkler arasında en görkemli yapılardan bir tanesine sahip olan Peterson Köşkü yılın her mevsiminde ziyaretçi barındırabilmektedir. Bornova Rent a Car 1859 yılında İngiliz tüccar Peterson tarafından inşa edilen bu köşk Mustafa Kemal caddesinde yer almaktadır. Bornova Belediyesinde Atatürk Kitaplığı/Kütüphanesi olarak kullanılan Belhome Evi yine görülmeye değer yapılardan bir tanesidir. 1880 yılında inşa edilen bu ev günümüze kadar başarılı bir şekilde ulaşmış ve tarihi değeri korunmuştur. Son olarak Bornova Rent a Car olarak gezip görmenizi tavsiye edeceğimiz bir diğer yer ise elbette ki Homeros Vadisidir.Şehrin kalabalık ve gürültülü yapısından kaçıp şöyle güzel sessiz sakin orman kenarı bir göl ile vadinin buluştuğu adeta cennet gibi bir nokta olan Homeros Vadisi aynı zamanda pek çok piknik alanına da sahiptir.

Bornova Araba Kiralama Uygun Fiyat Garantisi

Bornova Rent a Car olarak bizlerden kiralayacağınız geniş hacimli araçlar ile de piknik eşyalarınızı bölgeye rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Biraz eğlence istiyorsanız, sessiz sakin bir zaman geçirmeyi başka bir zamana ertelemek istiyorsanız sizlere önerebileceğimiz en güzide yerlerden bir tanesi de Aşık Veysel Reaksiyon Alanı’dır. İzmir’in en önemli sanat alanlarından bir tanesi olan bu alanda Buz hokeyi, buz pateni, futbol sahası, basketbol alanı ve voleybol sahası bulunmaktadır. Bornova Rent a Car Bunların yanı sıra kafeterya ve dinlenme tesisleri de olan Aşık Veysel Reaksiyon Alanı’nda zamanın nasıl geçtiğini anlamak bazen zor olabilmektedir. Konaklamalarınız için önerebileceğimiz oteller ise; Hasköy Butik otel, Ramada Otel, Mom Hotel, Ege Güneş Otel ve Villa Levante’dir. Hemen her bütçeye uygun olan bu otellerde kendinize en uygun fiyatı seçebilmeniz ve erken rezervasyon yaptırabilmeniz mümkündür. Bornova Rent a Car olarak bizlere tüm sorularınızı, istek ve şikayetlerinizi web sitemizde yer alan destek hattımızdan telefon veya mail yolu ile rahatlıkla ulaştırabilir, bölgeler ve mekanlar hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Bornova Rent a Car Aynı zamanda araç filolarımızın hakkında detaylı bilgi ve sizlere özel kampanyalar için galerimizde görüşmek dileği ile.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.